Żabka wyemituje reklamę wybraną przez Internautów

Już 22 lutego br. swoją premierę telewizyjną będzie miała wytypowana przez Internautów reklama Żabki. Scenka do najnowszego spotu została wybrana poprzez głosowanie przeprowadzone na portalu Facebook.

Czytaj więcej...

Uwaga na fałszywe wiadomości e-mail!

W zawiązku z rozsyłanymi fałszywymi wiadomościami e-mail, zawierającymi bezprawnie wykorzystane logo i wizerunek Żabki, spółka Żabka Polska ponownie informuje, że nie wysyła swoim subskrybentom żadnych wiadomości zachęcającymi do podawania danych osobowych w zamian za bony towarowe.

Czytaj więcej...

187 ton żywności od Żabki dla potrzebujących

Żabka Polska w 2016 roku przekazała potrzebującym 187 ton żywności. Produkty spożywcze trafiły do podopiecznych czterech lokalnych ośrodków Caritas znajdujących się w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Warszawie. Firma tym sposobem wsparła jadłodajnie, świetlice socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży oraz ogrzewalnie i schroniska dla bezdomnych.

Czytaj więcej...

Rejestracja kart SIM w sklepach Żabka i Freshmarket

Po 1 lutego, zgodnie z przepisami obowiązującej ustawy antyterrorystycznej, będzie można używać jedynie telefonów z zarejestrowanymi kartami SIM. Rejestracja nie jest procesem skomplikowanym, tym bardziej, że teraz można dokonać jej nie tylko bezpośrednio w salonach operatorów, ale również w sieci sklepów Żabka i Freshmarket. W całej Polsce tych placówek jest już ponad 4,5 tys.

Czytaj więcej...

Rekordowa zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ponad 650 tys. czyli o 190 tys. więcej niż w ubiegłym roku zebrano w sklepach sieci Żabka i Freshmarket podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma Żabka Polska grała z WOŚP już po raz osiemnasty. Jak co roku, w sklepach sieci stały puszki Fundacji WOŚP, do których można było wrzucać datki na Orkiestrę i odbierać serduszka.

Czytaj więcej...

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.