OSTRZEŻENIE

W związku z napływającymi do nas zgłoszeniami dotyczącymi fałszywych wiadomości SMS o rzekomej paczce do odbioru w jednym ze sklepów Żabka informujemy, że ich źródłem nie jest firma Żabka Polska, ani żaden z jej partnerów.

Czytaj więcej...

Żabka Polska rekrutuje do centrum logistycznego w Będzieszynie

W związku z dynamicznym rozwojem rozpoczęła się rekrutacja operatorów wózków widłowych oraz specjalistów ds. wsparcia logistyki i kontrolerów do jednego z pięciu centrów logistycznych firmy Żabka Polska w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego. Spółka zamierza zatrudnić na stałe kilkanaście osób.

Czytaj więcej...

Studiuj logistykę i pracuj w Centrum Logistycznym Żabka Polska

Brak doświadczenia zawodowego stanowi dziś problem zarówno dla absolwentów, jak i pracodawców. Jak zatem sprostać wymaganiom współczesnego rynku pracy by pogodzić edukację z pracą zawodową? Z pomocą młodym ludziom przychodzi program studiów dualnych na Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, którego założeniem jest łączenie wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi zdobytymi podczas płatnego stażu w Centrum Logistycznym Żabka Polska.

Czytaj więcej...

Convenience dla fit-zabieganych

Purella Food wchodzi z unikatowym na rynku batonem Ewy Chodakowskiej do Żabki
Wyjątkowy baton proteinowy linii Be Raw Ewy Chodakowskiej pojawił się właśnie w ofercie zdrowych przekąsek sklepów Żabka. Baton o gramaturze 40g zawiera aż 38% białka i oblany jest gorzką 85% czekoladą. Dostępny jest na wyłączność tylko w sieci sklepów Żabka. Teraz w promocji cena batonu 4,99 zł do 26 czerwca br.

Czytaj więcej...

Duże zainteresowanie doładowaniami kart miejskich w sieci Żabka

Pasażerowie komunikacji miejskiej od marca br. mogą doładować Warszawską Kartę Miejską w sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Sprzedaż usługi, dostępnej w 530 punktach zlokalizowanych w Warszawie oraz ościennych miejscowościach, wzrosła na przestrzeni 3 miesięcy o 60%.

Czytaj więcej...

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.