Uwaga na fałszywe wiadomości e-mail!

W zawiązku z rozsyłanymi fałszywymi wiadomościami e-mail od firmy NeoCraft, zawierającymi bezprawnie wykorzystany wizerunek Żabki, spółka Żabka Polska ponownie informuje, że nie wysyła swoim subskrybentom żadnych wiadomości zachęcającymi do podawania danych osobowych w zamian za bony towarowe.

 

Informacje o trwających konkursach i promocjach organizowanych przez nasze sieci znajdują się na stronach o adresie www.zabka.pl, www.freshmarket.pl, www.zabkapolska.pl, www.kupony.zabka.pl oraz na profilach społecznościowych www.facebook.com/zabkapolska i www.facebook.com/sklepyfreshmarket. Wszystkie pozostałe strony takie, jak np. bon – do – marketu.pl wykorzystujące wizerunek Żabki i zachęcające do udziału w loteriach i konkursach powstały bez naszego udziału i nasza spółka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści na nich zawarte.

 

Jednocześnie przestrzegamy naszych klientów przed pochopnym podawaniem swoich danych osobowych na stronach o innych adresach niż podane powyżej.

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.