Żabka z ofertą dla galerii handlowych

Lider sklepów convenience po raz pierwszy na targach ReDI

Firma Żabka Polska po raz pierwszy weźmie udział w targach deweloperów i zarządców nieruchomości, ReDI, odbywających się 7-8 czerwca br. na terenie stadionu PGE Narodowy Warszawie. Z ofertą lidera segmentu convenience będzie można zapoznać się na stoisku nr C2.

 

- Udział Żabki w targach ReDI związany jest z ekspansją naszej sieci w centrach handlowych, a także w biurowcach i budynkach publicznych o dużym natężeniu ruchu. Format sklepów convenience bardzo dobrze wpisuje się w charakter tego typu obiektów, które chcą zapewnić swoim zabieganym klientom lub najemcom maksymalny komfort robienia zakupów. Rozwój sieci w tym obszarze jest konsekwencją realizowanej polityki firmy, by być jak najbliżej klienta i odpowiadać na jego bieżące potrzeby - mówi Agata Michalska, Manager ds. Ekspansji W Centrach Handlowych w firmie Żabka Polska.

 

Podczas targów na stoisku Żabki będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące warunków otwarcia sklepów sieci w przestrzeniach centrów handlowych i poznać ofertę Żabki skierowaną do zarządzających tego typu obiektami. Wystawcy i odwiedzający targi będą mieli również okazję przyjrzeć się osobiście nowemu formatowi sklepów Żabka. Na stoisku sieci (40m2) zostaną wydzielone dwie przestrzenie: miejsce zaaranżowane z wykorzystaniem zasad projektowania nowych sklepów oraz część gastronomiczna pod marką Żabka Café, w której goście wydarzenia będą mogli skorzystać z bezpłatnego poczęstunku oraz zimnych napojów na wynos.

 

Sklepy sieci Żabka funkcjonują już m.in. w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, Galerii Avenida w Poznaniu, na dworcu Głównym PKP we Wrocławiu czy w Oxford Tower w Warszawie. W II połowie czerwca Żabka otworzy swój sklep w CH Manufaktura w Łodzi.

 

Żabka Polska na Targach ReDI w Warszawie
Termin: 7-8 czerwca 2017
Miejsce: PGE Narodowy w Warszawie (brama nr 1, od strony Al. Zielenieckiej)
Nr stoiska: C2

 

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.