Za zakupy w Żabce zapłacisz telefonem z Android Pay

Wizyty w sklepach Żabka i Freshmarket staną się jeszcze wygodniejsze dzięki aplikacji Android Pay. Klienci tych sklepów mogą zapłacić za zakupy telefonem. Wystarczy, że zainstalują odpowiednią aplikację w swoim smartfonie. To duże ułatwienie dla osób, które nie zawsze mają przy sobie portfel. Dodatkowo, klienci, którzy od 12 lipca do 5 września br. dodadzą nową kartę w aplikacji, otrzymają elektroniczny bon o wartości 20 zł do wykorzystania we wszystkich sklepach sieci. To promocja przygotowana przez Żabkę we współpracy z firmą Google.

 

- Android Pay to kolejna usługa w portfolio Żabki ułatwiająca codzienne życie klientów. Dzięki niej zakupy w naszych sklepach są jeszcze przyjemniejsze – wystarczy zabrać ze sobą telefon, nie martwiąc się o portfel czy torebkę – komentuje Krzysztof Putyra, Kierownik Kategorii Usług w Żabce. – Wiemy, że współcześni konsumenci żyją w ciągłym biegu, dlatego oferujemy im najnowsze rozwiązania technologiczne, pomagające zaoszczędzić ich czas i wysiłek.

 

W najprostszy sposób aplikację Android Pay można opisać jako formę płatności za pomocą telefonu. Aby móc z niej skorzystać, wystarczy dodać kartę debetową lub kredytową jednego ze wspierających banków w aplikacji Android Pay i podczas płatności zbliżyć wybudzony telefon (nie musi być odblokowany) do terminala płatniczego. Aplikację Android Pay można zainstalować na wszystkich telefonach z systemem operacyjnym Android 4.4 (KitKat) lub wyższym. Działa to dokładnie tak samo jak karta płatnicza, co oznacza także, że gdy kwota płatności przekracza 50 zł kupujący musi wprowadzić numer PIN karty debetowej lub kredytowej tak, jak w przypadku transakcji zbliżeniowej. Co ważne, dzięki Android Pay można za zakupy zapłacić nie tylko szybko, ale i bezpiecznie.

 

Żabka we współpracy z firmą Google przygotowała niespodziankę dla osób, które od 12.07 do 5.09.2017 zaczną korzystać z płatności telefonem z aplikacją Android Pay. Otrzymają one bon (kartę podarunkową) o wartości 20 zł do wykorzystania we wszystkich sklepach Żabka i Freshmarket.

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.