Poznaj kulisy prowadzenia Żabki na Targach Franczyza 2017

Firma Żabka Polska po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę franczyzową oraz zasady prowadzenia sklepów podczas zbliżających się Targów Franczyza 2017 w Warszawie. Od 26 do 28 października br. w Pałacu Kultury i Nauki będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy, którzy zaprezentują obecne warunki współpracy oraz podzielą się z gośćmi swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Podczas XV edycji największych w Europie Środkowo-Wschodniej Targów Franczyzy, uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję spotkać się z partnerami biznesowymi Żabki oraz rekruterami firmy, którzy opowiedzą o warunkach przyłączenia się i funkcjonowania w sieci. Firma Żabka Polska będzie obecna na stoiskach 2.06, 2.07, 2.08. Zarówno dla osób rozważających współprace z Żabką, jak i tych niezdecydowanych, szukających pomysłu na własny biznes, to świetna okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy, którzy będą mogli na bieżąco odpowiedzieć na wszelkie pytania i ewentualne wątpliwości.

 

Ponadto, podczas specjalnie przygotowanej prelekcji - Żabka - nowoczesny system franczyzowy, którą wygłosi Mirosława Jackowska, Partnerka ds. Szkoleń w spółce Żabka Polska, wszyscy zainteresowani będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat oferty franczyzowej firmy. Na prelekcję organizatorzy zapraszają już pierwszego dnia targów, tj. 26 października o godz. 13:00 do Forum Szkoleniowego, które mieści się na terenie Targów.

 

Targi Franczyza 2017 odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Bliskość dworca kolejowego Warszawa Centralna oraz duży parking przed pałacem ułatwia dojazd na targi osobom z całej Polski. Warszawiacy mają możliwość dojazdu wszystkimi środkami komunikacji miejskiej: metrem, tramwajem, autobusem i pociągami podmiejskimi. Targi są czynne w godzinach 10-17 w czwartek i piątek (26-27 października 2017) oraz w godzinach 10-15 w sobotę (28 października).

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.