Żabka przyciąga przedsiębiorcze kobiety

8 marca obchodzony jest Światowy Dzień Kobiet. To szczególnie ważne święto dla sieci sklepów Żabka, w niemal 70% prowadzonych przez kobiety. Sieć docenia kompetencje Franczyzobiorczyń, ich rzetelność, sumienność, przedsiębiorczość i wyczucie estetyki oferując im możliwość rozwoju w ramach własnego biznesu i systematycznie inwestując w kompetencje sprzedażowe.

 

- Jak pokazują badania, co trzecia firma w Polsce zakładana jest przez kobiety. Tendencję obserwujemy także w naszej sieci, gdzie zdecydowana większość Franczyzobiorców to panie. Franczyzobiorczynie prowadzące sklepy Żabka cechuje rzetelność, wielozadaniowość, sumienność i pracowitoś. Dlatego tak cenimy sobie współpracę z nimi – podkreśla Michał Klincewicz, Dyrektor Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców w sieci sklepów Żabka.

 

Franczyzobiorczynie Żabki w prowadzeniu sklepu cenią przede wszystkim możliwość zarządzania własnym czasem oraz podjęcia pracy w handlu bez względu na wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. Ważne jest dla nich także codzienne wsparcie partnera ds. sprzedaży -Lubię być sobie szefem. Lubię sama zarządzać swoim czasem. Myślę, że jestem przykładem dla pracowników jak można godzić życie prywatne z życiem zawodowym – mówi Alina Kaźmierczak, Franczyzobiorczyni prowadząca sklep Żabka od 5 lat. – Rutynowa praca na etacie daje poczucie stabilizacji, ale otwieranie czegoś nowego daje motywację i chęć do pracy, a przede wszystkim zadowolenie, że coś się udało, że stworzyliśmy coś nowego – dodaje.

 

Więcej na temat współpracy z siecią Żabka:
https://franczyza.zabka.pl

 

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.