Zapomniałeś, że dziś Dzień Kobiet? Na szczęście jest Żabka!

Dla wszystkich zabieganych i dla tych, którzy dopiero dziś przypomnieli sobie o Światowym Dniu Kobiet sieć Żabka przygotowała specjalną ofertę promocyjną słodkości, idealnie nadających się do wręczenia paniom z okazji ich święta. Oferta obowiązuje w dniu 8 marca we wszystkich sklepach sieci.

 

W drodze do pracy czy domu warto wstąpić do Żabki i wybrać jedną z czekolad Milka Oreo i Peanut Crispy Caramel (w cenie 3,99 zł/szt.) lub dużych czekolad E. Wedel Tiramisu lub Panna Cotta (w cenie 9,99 zł/szt.). Doskonałym upominkiem w tym dniu może być Rafaello (w cenie 13,99 zł/szt.) lub też Alpejskie Mleczko Milka o smaku śmietankowym, waniliowym i czekoladowym (w cenie 8,99 zł/szt). Słodkie przekąski idealnie sprawdzą się w duecie z aromatyczną kawą mieloną Jacobs Kronung (w cenie 13,99 zł/szt.), rozpuszczalną Jacobs Gronat Gold lub Crema (w cenie 15,99 zł/szt.) lub drobno mieloną kawą Astra (w cenie 8,99 zł/szt).

 

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.