Oświadczenie

W nawiązaniu do publikacji medialnych, dotyczących nieuprawnionego oferowania przez podmiot posługujący się adresem e-mail: badaniakonsumenckie@wp.pl bonów na zakupy między innymi do sklepów sieci Żabka informujemy, że spółka Żabka Polska sp. z o.o. nie jest i nigdy nie była powiązana żadną forma współpracy z organizatorami akcji (firmą Neocraft z Warszawy oraz jej partnerami).

 

Z doniesień medialnych wynika, że akcja jest próbą wyłudzenia danych osobowych w zmian za obietnicę przekazania bonu, który nie ma żadnej wartości materialnej, ponieważ nie jest powiązany jakąkolwiek umową ze wskazaną placówką handlową.

 

Przestrzegamy naszych Klientów przed udziałem w akcji i informujemy, że podejmiemy stosowne kroki prawne wobec jej organizatorów.

 

Biuro Prasowe Żabka Polska

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.