Żabka Polska - Żabka Polska rekrutuje do centrum logistycznego w Nadarzynie

Żabka Polska rekrutuje do centrum logistycznego w Nadarzynie

- Pracę znajdzie tu ponad 20 operatorów wózków widłowych
W związku z dynamicznym rozwojem od początku kwietnia br. rozpoczęła się rekrutacja operatorów wózków widłowych do jednego z pięciu centrów logistycznych firmy Żabka Polska w Nadarzynie k. Warszawy. Firma zamierza zatrudnić na stałe ponad 20 osób.

 

- Systematycznie inwestujemy w rozwój logistyki naszej sieci, dzięki której możemy spełniać oczekiwania naszych klientów i cały czas usprawniać współpracę z naszymi franczyzobiorcami. Obecnie w centrum logistycznym w Nadarzynie pracuje niemal 170 osób, w całej Polsce tylko pracowników centrów logistycznych jest prawie 700 osób i są to zarówno operatorzy wózków widłowych jak i magazynierzy, specjaliści logistyki czy IT. W ramach dalszego rozwoju poszerzamy liczbę stanowisk operatorów wózków widłowych i zamierzamy zatrudnić w Nadarzynie na umowę o pracę ponad 20 osób – mówi Łukasz Stachowiak -Dyrektor Centrum Logistycznego w Nadarzynie.

 

Firma Żabka Polska zapewnia pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek transportowy, jak również świadczenia socjalne: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny oraz pakiet sportowy. Pracownicy mają zapewniony również pakiet profesjonalnych szkoleń. Szansę na znalezienie pracy ma przeszło 20 operatorów wózków widłowych.

 

- Posiadamy także program dla osób bez doświadczenia, które w ramach współpracy z naszą firmą i rozwoju swojej kariery w jej obszarze, mają zagwarantowane praktyczne szkolenia dla operatorów wózków widłowych – dodaje Łukasz Stachowiak.

 

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Centrum Logistycznym Żabka Polska mogą przesyłać swoje aplikacje na adres: nadarzyn.kadry@zabka.pl, podając nazwę stanowiska w tytule wiadomości lub zostawić w biurze w centrum logistycznym w Nadarzynie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 61 668 12 01 lub 61 668 12 07.

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.