Żabka Polska - Żabka otworzy dwa sklepy w Warszawskim Metrze

Żabka otworzy dwa sklepy w Warszawskim Metrze

ieć sklepów Żabka otworzy w ciągu najbliższych miesięcy dwa sklepy w Warszawskim Metrze. Żabki pojawią się na stacjach: Dworzec Wileński oraz Stadion Narodowy. Lokalizacje są obecnie remontowane i dostosowywane do pełnej funkcjonalności. To kolejne, bardzo atrakcyjne lokalizacje sklepów w Warszawie, gdzie Klienci mogą szybko, w drodze do pracy czy domu dokonać zakupów czy skorzystać z pakietu usług.

 

-Jesteśmy blisko naszych Klientów wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Dlatego zdecydowaliśmy się na dwie, bardzo atrakcyjne lokalizacje w Metrze Warszawskim, dzięki którym nasi Klienci będą mogli zrobić szybkie zakupy już na stacji. Żabka zmienia się wraz z potrzebami Klientów, którzy w zabieganym, codziennym życiu mają coraz mniej czasu, dlatego chętnie korzystają z naszej bogatej oferty śniadaniowej, przekąsek czy dań gotowych. Dużą popularnością cieszy się kawa na wynos w Żabka Café – mówi Waldemar Lisiewicz, Dyrektor Ekspansji.

 

Zaspokajane przez sklepy takie jak Żabka potrzeby, związane z życiem „w biegu” stają się coraz bardziej powszechne. Mieszkańcy Warszawy będą mogli teraz na stacji metra skorzystać z bogatej oferty produktów śniadaniowych, kanapek jednodniowych np. marki Tomcio Paluch, sałatek i przekąsek. Żabka oferuje również bogatą ofertę smoothie, soków jednodniowych czy jogurtów pitnych. Głodni podróżni będą mogli skorzystać z oferty przekąsek na ciepło w Żabka Café m.in. hot dogów z parówką, kabanosem, chili, z bekonem i serem, pizzy pepperoni na kawałki czy rollitos. Pakiet usług dostępnych w sklepie pozwoli Klientom oszczędzić czas i nadać lub odebrać przesyłkę czy zapłacić drobne rachunki.

 

Dzięki dynamicznej ekspansji, uwzględniającej już nie tylko lokalizacje w centrach miast, ale również biurowce, galerie handlowe czy nawet w tym roku Hotel Hampton by Hilton, Żabka jest w stanie zaspokoić oczekiwania współczesnych Klientów. Pozwala na to także wyspecjalizowana logistyka, umożliwiająca dostarczanie towarów do miejsc nieosiągalnych dla większości innych sieci handlowych jak np. stacja metra.

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.