Żabka uruchomiła w Poznaniu Samoobsługowe Stacje Naprawy Rowerów

Żabka zachęca do przesiadania się z samochodu na rower i w ramach „zielonej inicjatywy” stawia w pobliżu swoich sklepów Samoobsługowe Stacje Naprawy Rowerów. Stacje Żabki z hasłem „Kręci nas zielony transport” wyposażone są w stojak rowerowy, niezbędne narzędzia, a także pompkę ręczną, umożliwiające naprawę nagłych usterek rowerowych. Na początek stacje pojawią się w 10 lokalizacjach na terenie Poznania. Pierwsze z nich są dostępne dla mieszkańców bezpłatnie od czerwca.

 

Latem wielu kierowców samochodowych i użytkowników komunikacji miejskiej przesiada się na rower miejski lub prywatny. Jazda na rowerze ma ogromną ilość zalet: zapewnia codzienną dawkę sportu, jest ekologiczna, a także sprawia dużą przyjemność. Dzięki samoobsługowym stacjom naprawy rowerów, postawionym przez sieć sklepów Żabka na terenie Poznania, mieszkańcy pokonujący codzienne trasy, nie muszą martwić się o nagłe usterki techniczne swojego sprzętu. Stacje, wyprodukowane przez firmę IBOMBO, wyposażone są w specjalny stojak, zestaw narzędzi oraz pompkę z adapterem na wszystkie zawory rowerowe. QR CODE, znajdujący się na froncie stacji, umożliwia skorzystanie z publikacji internetowych zawierających instrukcje dotyczące napraw uszkodzonych rowerów. Inicjatywa spółki Żabka Polska zapewnia maksymalny komfort w codziennym dbaniu o środowisko, zdrowie i samopoczucie.

 

- Przyglądając się codziennym zwyczajom Klientów sklepów sieci Żabka, dostrzegamy coraz większą potrzebę prowadzenia ekologicznego trybu życia – nie tylko w kwestii doboru produktów żywieniowych, ale także sposobu spędzania wolnego czasu, czy przemieszczania się po mieście. Jako firma, która stara się być zawsze blisko potrzeb Klientów, chcemy współuczestniczyć w kreowaniu ekologicznych trendów, sprzyjających dbaniu o środowisko i wspierających lokalne społeczności. Zielone, samoobsługowe stacje naprawy rowerów, postawione przez Żabkę w 10 lokalizacjach na terenie Poznania, mają zmotywować mieszkańców do przerzucenia się na zielony transport oraz ułatwić pokonywanie codziennych tras rowerowych – mówi Anna Jarzębowska, Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej i CSR.

 

Samoobsługowe stacje naprawy rowerów Żabki dostępne będą w Poznaniu przy ulicach: Bielniki 1, Towarowej 41, lok., Klaudyny Potockiej, Jutrzenki 8, Nowiny 38, Palacza 141/143, Złotowskiej 24, Naramowickiej 244, Starołęckiej 46 oraz Katowickiej 83A. Miejsca te szczegółowo prezentujemy na dołączonej infografice. Inicjatywę w Poznaniu Żabka traktuje testowo, jeżeli korzystanie ze stacji zyska na popularności, spółka planuje wprowadzenie jej na terenie innych miast Polski.

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.