Współpraca handlowa

Producentom i dostawcom produktów i usług Żabka Polska Sp. z o.o. oferuje możliwość zaistnienia w największej i najnowocześniejszej sieci sklepów typu convenience w Polsce – sieci sklepów Żabka oraz sieci supermarketów pod marką Freshmarket. Dzięki temu każda firma współpracująca z Żabka Polska Sp. z o.o. może każdego dnia sprzedawać swoje produkty setkom tysięcy klientów sieci na terenie całego kraju!

 

Każdy producent, który rozpoczyna współpracę z firmą Żabka Polska Sp. z o.o., staje się częścią efektywnego i zoptymalizowanego systemu dystrybucji towarów z dwóch centralnych magazynów do sklepów Żabka w całym kraju. Nasze rozwiązania umożliwiają sprawne organizowanie wszelkich działań promocyjnych oraz bezproblemowe wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów.

 

Ogólnopolski zasięg sieci Żabka i Freshmarket umożliwia producentom dotarcie ze swoją ofertą do szerokiego grona klientów w blisko 4000 sklepach. Dodatkową korzyścią dla producentów jest możliwość reklamowania własnych produktów poprzez materiały POS, które wyróżniane są dzięki odpowiedniej ekspozycji w każdym sklepie Żabka i Freshmarket. Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy handlowej, prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

>Wypełnij Formularz

 

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.