Wynajem lokalu

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. charakteryzuje się bardzo dużą dynamiką rozwoju, uruchamiając rocznie kilkaset nowych sklepów na terenie całej Polski. Z tego względu stale poszukujemy lokali handlowych do wynajęcia, przeznaczonych na sklepy sieci Żabka.

 

Wypełnij formularz

 

lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:
tel. 506 225 621
lokal@zabka.pl

 

Niniejszym, deklarujemy, że przyjmujemy i stosujemy przyjęte przez Miasto Warszawa zasady równego traktowania, mamy świadomość odpowiedzialności prawnej za łamanie przepisów zakazujących dyskryminacji i prowadzimy działalność wolną od dyskryminacji, w szczególności ze względu na takie cechy jak płeć, rasa (kolor skóry), pochodzenie etniczne lub narodowość, mogące stanowić podstawę nierównego traktowania, a niemające racjonalnego uzasadnienia z punktu widzenia prowadzonej przez nas działalności

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.