Rozwój osobisty, edukacja i przedsiębiorczość

Spółka Żabka Polska przywiązuje wagę do rozwoju i edukacji swoich pracowników, a także dzieci i młodzieży. Dzięki comiesięcznemu wsparciu finansowemu w ramach Programu Stypendialnego Żabki uzdolnione dzieci Franczyzobiorców i pracowników mogą rozwijać swoje zainteresowania w różnych dziedzinach. Stypendia przyznawane są od siedmiu lat i umożliwiają dalszy rozwój młodym talentom artystycznym, sportowym i naukowym.

 

Pracownicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez udział w konferencjach, szkoleniach wewnętrznych, jak i otwartych z zakresu wykonywanych zadań oraz podnoszenia swoich kompetencji językowych. Mogą również uzyskać dofinansowanie na rozpoczynane studia.

 

Dzięki realizacji projektu zgłoszonego w ramach konkursu dla pracowników na pomysły przyczyniające się do rozwoju firmy, opracowano i wdrożono procedury ułatwiające osobom niepełnosprawnym rozpoczęcie pracy w Żabka Polska.

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.