Wsparcie Lokalnych Społeczności

Sklepy naszych sieci wpisały się na dobre w obraz współczesnych polskich miast i miasteczek. Funkcjonują w bliskich relacjach z lokalnymi społecznościami. Nierzadko zdarza się, że Franczyzobiorca z własnej inicjatywy lub w odpowiedzi na prośby okolicznych mieszkańców podejmuje działania na ich rzecz – pomaga pobliskiej szkole, współorganizuje festyny rodzinne czy imprezy sportowe. Zarządzający firmą również dostrzegają istotę takich działań decydując o wspieraniu lokalnych aktywności.

 

Żabka od wielu lat sponsoruje lokalne imprezy sportowe (Bieg Europejski w Gnieźnie, Bieg Czekoladowy w Poznaniu, Harcbieg w Chełmży), lokalne inicjatywy charytatywne, edukacyjne czy artystyczne . W 2016 i 2017 roku firma dofinansowała odbywający się przez całe lato cykl imprez „Bezpieczne i ekologiczne wakacje” orgaznizowanych przez Fundację Integracja i Współpraca. Wspieramy także lokalne organizacje w realizacji mniejszych, lecz ważnych projektów z okazji Dnia Dziecka, świąt czy wakacji, a co więcej odpowiadamy na prośby naszych Franczyzobiorców i kierujemy pomoc także do wskazanych przez nich instytucji i na wyznaczone przez nich cele.

 

 

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.