Zdrowie i aktywny styl życia

Żabka wspiera zarówno rekreacyjne uprawianie sportu, mniejsze inicjatywy rozwijające sprawność ruchową dzieci i młodzieży, jak i sport wyczynowy.

 

Aktywność fizyczna pracowników spółki oraz chęć promowania zdrowych postaw przyczyniły się do powstania Sportowego Teamu Żabki. W ramach tej inicjatywy firma organizuje i finansuje wspólne starty w imprezach sportowych, integrując pracowników różnych działów.

 

Okazjonalnie, z inicjatywy pracowników i Franczyzobiorców, Żabka Polska wspiera młodych sportowców, dofinansowując wyjazdy na zawody lub zakup sprzętu sportowego.

 

W 2016 roku, jako jedyna sieć handlowa, Żabka została oficjalnym sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Rio 2016.

 

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.