Żabka Polska - Wspólpraca handlowa z Freshmarket

Wspólpraca handlowa z Freshmarket

Producentom i dostawcom produktów spółka Żabka Polska oferuje możliwość zaistnienia w największej i najnowocześniejszej sieci sklepów typu convenience w Polsce. Dzięki temu każda firma współpracująca z Żabka Polska sp. z o.o. może każdego dnia sprzedawać swoje produkty setkom tysięcy klientów sieci na terenie całego kraju.


Każdy producent, który rozpoczyna współpracę z firmą Żabka Polska sp. z o.o., staje się częścią efektywnego i zoptymalizowanego procesu dystrybucji towarów z dwóch centralnych magazynów do sklepów Freshmarket w całym kraju. Nasze rozwiązania umożliwiają tym samym sprawne organizowanie wszelkich działań promocyjnych oraz bezproblemowe wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów.


Ogólnopolski zasięg sieci Freshmarket umożliwia producentom dotarcie ze swoją ofertą do szerokiego grona klientów. Dodatkową korzyścią dla producentów jest możliwość reklamowania własnych produktów poprzez materiały POS, które wyróżniane są dzięki odpowiedniej ekspozycji w każdym sklepie Freshmarket.

Zapraszamy do współpracy!

Artykuły spożywcze:
Nabiał
Ryby
Herbata
Tłuszcze
Dżemy
Kawa
Wędliny
Napoje
Owoce i warzywa
pozostałe art. spożywcze
Prasa, magazyny:
Dzienniki
Dwutygodniki
Kwartalniki
Tygodniki
Miesięczniki
Roczniki
Napoje alkoholowe:
Wódki czyste
Piwa
Pozostałe
Wódki gatunkowe
Wina
Słodycze:
Cukierki
Ciasta
Gumy do żucia
Wafle
Przekąski słodkie
Wyroby czekoladowe
Gotowe posiłki:
Dania gorące
Fastfood
Suche
Świeże pieczywo:
Bułki
Chleb
Wypieki cukiernicze
Kosmetyki:
Środki piorące
Środki czyszczące
Środki farmaceutyczne
Środki higieny osobistej
Mrożonki i lody:
Mrożonki
Lody

 

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.